Home / Farba do okien Moose RDM High Solid

Farba do okien Moose RDM High Solid

Idealna do malowania drzwi, okien czy mebli

Wyjątkowy produkt przeznaczony do malowania drzwi, ram okiennych, boazerii oraz mebli. Dzięki wyjątkowo wysokiemu procentowi ciał stałych farba do okien RDM zapewnia doskonałe pokrycie, szczególnie na twardych, gładkich powierzchniach. Zapewnia ładny matowy efekt. Ta farba jest idealna do wymagających twardych powierzchni. Mamy na myśli np. ramy okienne, drzwi, twarde panele i meble. Oczywiście jest rozcieńczalna wodą i łatwa w użyciu.

farba do okien

Ławka kuchenna pomalowana przy użyciu farby do okien RDM

Farba do okien RDM doskonale sprawdzi się także do malowania drzwi czy boazerii

Jest idealnym rozwiązaniem do powierzchni, które muszą być regularnie czyszczone czy dotykane przez wiele osób. Na przykład drzwi lub balustrady schodowe. Farba do okien RDM stanowi świetną alternatywę dla Farby Moose F jeśli chcesz pomalować domek ogrodowy czy szopę, które są narażone na różne warunki pogodowe.

Warto mieć na uwadze, że jeśli użyjesz matowej farby do okien RDM przy malowaniu stołu albo szafy, możesz nadać tym meblom świetne wykończenie, używając naszego lakieru matowego TOPP. W ten sposób domownicy bez obaw będą mogli stawiać mokre szklanki na ich powierzchni. Ty z kolei będziesz mógł cieszyć się pięknym wyglądem swoich mebli. Ponadto, dodatkowa warstwa lakieru sprawi, że powierzchnia będzie łatwa w czyszczeniu i odporna na zniszczenia.

Chcesz zamówić lakier TOPP? Kliknij tutaj

Farbę do okien i mebli Moose Färg RDM zamówisz  w tym miejscu

Farba Moose Färg RDM jest dziecinnie prosta w użyciu!

W związku z tym, że kolory i wygląd tej farby są takie same jak w przypadku Moose F i Moose S, można ją bez problemów łączyć z innymi farbami Moose Färg. Nowoczesny produkt z najwyższej półki, stworzony na bazie tradycyjnej receptury. Farba jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy rozcieńczyć ja niewielką ilością wody, dzięki czemu pokrycie dowolnej powierzchni ładną gładką warstwą nie będzie stanowiło problemu.

Pierwszą warstwę dobrze jest nałożyć przy użyciu pędzla, a do wykończenia użyć wałka filcowego. Pomalowaną powierzchnię można czyścić przy pomocy wody z mydłem. Ponieważ farba do okien RDM jest mocniej skondensowaną wersją farby Moose F, nie zalecamy stosowania jej do powierzchni, które pod wpływem warunków atmosferycznych może się kurczyć i rozszerzać. Dla takich powierzchni lepiej jest wybrać farbę Moose F.

farba do okien

Ramy okienne pomalowane farbą Moose RDM Vasa Svarg

Farba do okien RDM High Solid jest często wybierana przez ekspertów

Dzięki wysokiej zawartości części stałych efekt zawsze będzie idealny. Natomiast Ty będziesz zaskoczony, jak wiele pomalujesz z jedną puszką farby. Dzięki dużej sile krycia potrzeba mniej farby i można uzyskać wiele wyników z małego słoika. Matowa farba do okien RDM zapewnia efekt niewymagający konserwacji przez 7 lat.

Potrzebujesz osobistej porady? Wyślij nam e-mail: [email protected]

Zobacz również instrukcję wideo

Złóż wniosek o naszą bezpłatną kartę kolorów.