Home / Malowanie schodów drewnianych

Malowanie schodów drewnianych

Malowanie schodów drewnianych z matowym lakierem Moose Färg

Chcesz pomalować schody w swoim domu? Nasze produkty są bardzo proste w użyciu, gwarantują piękny matowy efekt i trwałe rezultaty. Malowanie drewnianych schodów z produktami Moose Färg to czysta przyjemność!  Chcesz zamówić także nasz transparentny lakier do podłóg?

Sprawdź ofertę tutaj

Malowanie schodów drewnianych

Pielęgnacja schodów z  odpornym na zużycie bezbarwnym lakierem Topp

Jeżeli planujesz w najbliższym czasie malowanie drewnianych schodów, to nasze produkty będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Proponujemy pomalowanie schodów bezbarwną farbą nawierzchniową Topp. Topp jest dziecinnie prosty w użyciu, przyjemnie pachnie i bardzo szybko wysycha. Wystarczą dwa zabiegi, aby uzyskać przezroczystą matową warstwę odporną na ścieranie. Lakier Topp jest prawie całkowicie matowy, więc kolor drewna pozostanie dobrze widoczny. Ten produkt jest łatwy w użyciu i utworzy na schodach wytrzymałą warstwę, którą będziesz cieszyć się przez wiele lat.

W przypadku schodów drewnianych wystarczy pokryć balustrady i stopnie lakierem Topp. Natomiast dla wszystkich innych elementów polecamy przezroczystą impregnację przy użyciu naszego produktu: Storuman Skydd.

Malowanie schodów drewnianych: w kolorze albo wybielone

Chcesz pomalować swoje schody na szaro? A może zależy Ci na wybielonym efekcie? Zdecyduj sam i wybierz kryjącą farbę do drewna Moose F w dowolnym kolorze. Dzięki temu możesz wybrać barwę, która będzie najlepiej komponowała się z dotychczasowym wystrojem Twojego domu. Nie zapomnij zastosować naszego bezbarwnego lakieru Topp. Utworzy on na schodach bardzo odporną na ścieranie warstwę oraz jednocześnie podkreśli wybrany przez Ciebie kolor farby do drewna.

Sprawdź kolory naszych farb tutaj

Pamiętaj, że możesz pomalować nie tylko nowe drewno, ale także stare podłogi drewniane, jeśli tylko zostaną one najpierw odpowiednio przeszlifowane i oczyszczone.

malowanie schodów drewnianych

Farba typu “whitewash” do schodów drewnianych

Malowanie naturalnie postarzałych schodów bezbarwnym lakierem

Z produktami Moose Färg wszystko jest możliwe. Jeżeli chcesz nadać swoim schodom rustykalny wygląd, pozwól im się naturalnie zestarzeć. Potem wystarczy nałożyć na poszarzałe w ten sposób drewno nasz bezbarwny lakier Topp, aby osiągnąć trwałą i odporną na zniszczenia warstwę.

Pielęgnacja pomalowanych schodów

Drewniane schody są proste w pielęgnacji. Sugerujemy wykorzystać w tym celu nasze naturalne mydło z oleju lnianego Polarsken. Idealny produkt do mycia drewnianych podłóg i schodów.

Potrzebujesz osobistej porady? Wyślij nam e-mail: [email protected]

Zobacz również instrukcję wideo

Złóż wniosek o naszą bezpłatną kartę kolorów.