Home / Zwroty

Zwroty

Zasady składania i przyjmowania zwrotów

Zgodnie z przepisami dotyczącymi sprzedaży na odległość, masz prawo anulować zamówienie na dowolny przedmiot zakupiony na tej stronie internetowej oraz uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Nie dotyczy to przedmiotów spersonalizowanych lub wykonanych według specyfikacji.

Aby anulować swoje zamówienie, możesz wysłać do nas e-mail, zadzwonić pod numer + 31 (0) 6 55 333 165 lub napisać do nas (na adres: Smitschagen B.V.  De Dreef 32  1741 MH Schagen  Holandia) podając numer zamówienia. Możesz zrezygnować z zakupionego produktu i zwrócić go przed upływem siedmiu dni roboczych, licząc od dnia po dostarczeniu produktów. Musisz zadbać o to, by przedmioty nie znajdowały się w niesprzyjających warunkach (co oznacza np. Ochronę przed niekorzystnymi dla produktu temperaturami (poniżej 5 C i znacznie powyżej temperatury pokojowej), a produkt musi zostać odebrany przez nas nieotwarty, nieużywany i z nienaruszonymi uszczelnieniami i folią termokurczliwą. Koszty zwrotu ponosi klient (zgodnie z przepisami UE).

Kontaktując się z nami, prosimy o wyjaśnienie, że anulujesz zamówienie zgodnie z Regulaminem sprzedaży na odległość. Dzięki temu będziemy mogli zwrócić Ci całość opłaty po odebraniu zwróconego produktu.

Potrzebujesz osobistej porady? Wyślij nam e-mail: [email protected]

Zobacz również instrukcję wideo

Złóż wniosek o naszą bezpłatną kartę kolorów.