Home / Farba transparentna: Dimma

Farba transparentna: Dimma

Farba transparentna Dimma przeznaczona jest do bielenia powierzchni znajdujących się zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Jej nazwa pochodzi z języka szwedzkiego i oznacza “mgłę”. Takiego efektu można spodziewać się po jej zastosowaniu. Drewno zostaje pokryte białą, półprzezroczystą warstwą, ale jego powierzchnia pozostaje dobrze widoczna. Idealne rozwiązanie do bielenia paneli, podłóg czy mebli.

Nie chcesz bielić powierzchni, a zamiast tego zależy Ci na uzyskaniu półprzezroczystego efektu w innym kolorze? W takim wypadku farba transparentna Dimma także świetnie się sprawdzi. Możesz sam wybrać dowolny kolor z zamglonym efektem.

Sprawdź dostępne kolory farby Dimma tutaj

farba transparentna

Ściany wybielone przy użyciu farby transparentnej

Uzyskaj efekt białej mgiełki przy użyciu farby transparentnej Vit Dimma

Zależy Ci na pięknym efekcie wybielenia? W takim wypadku użyj farby Moose Vit Dimma, która jest idealna do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zawarty w farbie pigment blokuje szkodliwe działanie promieni UV i tym samym pozwala na zachowanie pięknego efektu na dłużej. Ponadto ten rodzaj farby jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz nadać powierzchni kolor, ale zależy Ci na tym, żeby nie utracić charakteru drewna. Użycie farby transparentnej wpływa także korzystnie na spowolnienie procesu żółknięcia i starzenia się drewna. Farba jest bardzo prosta w użyciu. Dodatkowo Ty sam określasz kolor – wszystko zależy bowiem od ilości warstw farby Dimma, które nałożysz na daną powierzchnię.

Jeśli chcesz kupić farbę transparentną Dimma kliknij tutaj

Farba transparentna

Ławka pomalowana przy użyciu farby transparentnej

Farba transparentna do wszystkich rodzajów drewna

Dla zadowalającego rezultatu w przypadku powierzchni znajdujących się na zewnątrz często wystarczy nałożenie jednej warstwy. W zależności od tego, jak biały efekt chcesz uzyskać, możesz pomalować powierzchnie jeszcze kilkakrotnie. Farma transparentna Dimma jest rozcieńczana wodą, a co za tym idzie bardzo łatwa w użyciu.

Konserwacja zależy od ilości bezpośredniego światła słonecznego, na które wystawiona jest farba. Na zewnątrz dobry efekt powinien utrzymać się przez około 3 lata. Jeśli powierzchnia nie jest narażona na promieniowanie słoneczne, ten okres może wydłużyć się do 5 lat. Wewnątrz możesz cieszyć się wyjątkowym wyglądem farby transparentnej Dimma nawet przez dekady.

Farba transparentna: szara, czarna czy niebieska? Sam wybierz kolor!

Jeśli zależy Ci na mglistym efekcie w kolorze żółtym, zielonym czy czarnym, możesz zamówić dowolny kolor naszej pół-transparentnej farby. Puść wodze swojej wyobraźni, a przy użyciu farby Dimma zmienimy Twoje oczekiwania w rzeczywistość.

Sprawdź paletę naszych kolorów w tym miejscu

Idealna do malowania cedru kanadyjskiego, sosny oregońskiej czy daglezji

Cedr kanadyjski wystawiony na działanie wiatru i warunków atmosferycznych, szybko traci swój piękny wygląd. Najpierw staje się srebrzysto-szary, a potem zaczyna czernieć. W oczach wielu osób drewno traci wtedy swój urok. Po nałożeniu farby transparentnej Dimma (z efektem plażowego wyglądu) drewno zostaje pokryte białą mgiełką. W znaczącym stopniu hamuje ona proces starzenia się drewna i można cieszyć się dłużej jego pięknym wyglądem.

Wnętrze Twojej altany i domku narzędziowego

Jeśli posiadasz domek narzędziowy albo szopkę, to wiesz, że wnętrze takiej konstrukcji jest ostatnią rzeczą, na jaką zwraca się uwagę. Po pomalowaniu jej z zewnątrz zapominamy o zadbanie o ładny wygląd także w środku. Dzięki farbie transparentnej Dimma zadbasz o konstrukcję od A do Z.

Chcesz zamówić farbę transparentną Dimma? Kliknij tutaj

Potrzebujesz osobistej porady? Wyślij nam e-mail: [email protected]

Zobacz również instrukcję wideo

Złóż wniosek o naszą bezpłatną kartę kolorów.